Bendri klausimai

Dazudidmena.lt yra elektroninė parduotuvė, prekiaujanti dažais, dažymo įrankiais, paruošimo medžiagomis didmeniniais kiekiais minimaliomis pakuotėmis. Elektroninės parduotuvės tikslas yra taupyti Jūsų laiką – kad neišeidami iš namų ar biuro apsipirktumėte greitai ir patogiai.

El. parduotuvės pagrindinė veikla – prekyba minimaliomis pakuotėmis, taip sumažinant prekių kainą galutiniam vartotojui. Kuo didesnė talpa, tuo mažiau prekių yra inimalioje pakuotėje. Pavyzdžiui: hermetikai parduodami dėžutėmis po 12 arba 24 vienetus, o tuo tarpu dažų didesnes talpas galite įsigyti ir po vieną vienetą.

Galima grąžinti prekes, kurios Jums netiko, jeigu nepažeista pakuotė ir prekinė išvaizda. Jeigu dažai ar kitos prekės yra Jums gamintos pagal specialų užsakymą, tokių prekių grąžinti negalima.

Taip, tai yra visiškai saugu. Mūsų el. parduotuvė yra apsaugota SSL sertifikatu, kuris šifruoja tarp lankytojo ir serverio perduodamus duomenis. Tai garantuoja jų konfidencialumą.Taip pat atsiskaitymo etape Jūsų apmokėjimas vykdomas Paysera sistemoje (jeigu norite apmokėti iš karto per el. bankininkystę) arba, jeigu išsirinkote apmokėti pavedimu, Jūsų apmokėjimas vykdomas Jums prisijungus prie savo banko sąskaitos.

Jeigu pageidaujate užsakyti sutonuotus dažus su Jūsų norima spalva, parašykite užklausą el. paštu info@dazudidmena.lt ir Jus informuosime apie terminus ir kainas.

Užsakymo klausimai

Pristatymo kaina visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, yra 5€. Užsakymai virš 100€ pristatomi nemokamai.

Taip, galite užsakymą keisti, kol prekės Jums dar neišsiųstos.

Užsakymas įprastai pristatomas per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Deja, tokios galimybės neturime, nes prekės pristatomos tiesiai iš tiekėjų sandėlių.

Jeigu kyla klausimų ar turite abejonių dėl asortimento ar pačios el. parduotuvės veiklos ar saugumo, mielai prašome susisiekti su mumis viršuje nurodytais kontaktais ir mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.